АКАДЕМІЯ ФК КАРПАТИ

Про академію

Наша Академія – це заснована ще в 1975 році футбольна школа при Училищі фізичної культури. В 2008 році вона стала Академією футболу ФК «Карпати» – клуб і школа підписали угоду про співпрацю. «Карпати» забезпечують усі необхідні умови для заняттям футболом, отримуючи першочергове право на підписання контрактів з найбільш обдарованими випускниками.

Команди Академії «Карпат» беруть участь у першості ДЮФЛ України та різноманітних турнірах обласного, всеукраїнського і міжнародного рівнів. Заняття з учнями Академії проводять висококваліфіковані досвідчені тренери. Важливо підкреслити, що діти, які проживають не у Львові, мають можливість жити, харчуватися і здобувати середню освіту в стінах Академії «Карпат».

Найвідоміші вихованці

Андрій Баль, Василь Рац, Олег Лужний, Дмитро Чигринський, Володимир Шаран, Микола Морозюк, Олег Ящук, Олександр Чижевський, Андрій Тлумак, Олег Голодюк, Володимир Костевич, Олексій Гуцуляк.

Як потрапити
на навчання

У 2021 році вступні екзамени до Академії «Карпат» відбуватимуться:

Для дітей 2009 р.н. – 18 квітня (перший етап), 16 травня (другий етап)

Для дітей 2008 р.н. – 25 квітня

Для дітей 2006/2007 р.н. – 9 травня

Усім бажаючим пройти конкурсний відбір необхідно мати з собою довідку від лікаря про стан здоров`я, спортивну форму і взуття для складання контрольних нормативів.

Контакти

Адреса:
м. Львів, вул. Княгині Ольги, 3

Віталій Лобасюк,
cтарший тренер Академії «Карпати»
+380 97 168 43 72