Максим Гірний 76'
Артем Данилюк 80'
Владислав Мороз 90'

Юніори. «Карпати» U-19 – «Волинь» U-19. Прев’ю

У п’ятницю, 21 вересня, в матчі 6-го туру першості України серед юніорських команд львівські «Карпати» зіграють домашній матч проти одноліток із «Волині». Гра на полі стадіону «Локомотив» у Раві-Руській розпочнеться о 16:00.

Минулого тижня завершилася переможна серія юніорів «зелено-білих», яка налічувала чотири матчі: «Олімпік» (3:0), «Динамо» (0:2), «Десна» (0:2) та «Львів» (2:0). Каменем спотикання для підопічних Романа Гнатіва став учасник цьогорічного розіграшу юнацької Ліги чемпіонів – донецький «Шахтар». На старті гри «леви» домінували над своїм суперником і навіть змогли забити: після розіграшу штрафного Артем Данилюк вдало пробив точно в кут воріт донеччан. У другій половині «Шахтар» додав в активності та зумів тричі відправити м’яча у сітку воріт Андрія Артима. Вдалі удари на рахунку Чирука, Біблика та Бондаренка.

Щодо суперника «Карпат», то «Волинь» у стартових п’яти іграх здобула три перемоги та двічі йшла з футбольного поля ні з чим. В останньому турі юні лучани змогли вдома взяти верх над аутсайдером першості – чернігівською «Десною». У першому таймі командам не вдалося відкрити рахунок у матчі, але вже по перерві Олег Сквіра з декількох метрів зумів вразити ворота чернігівців – 1:0. Під завісу матчу Микола Кухаревич та Дмитро Максимчук декласували юніорів «Десни» – 3:0.

Незважаючи на поразку від «Шахтаря», карпатівці U-19 із дванадцятьма очками очолюють таблицю змагань серед юніорських команд. «Волинь» із дев’ятьма заліковими пунктами розмістилась на екваторі – сьомий рядок.

Додамо, що Інформаційний центр ФК «Карпати» організує пряму відеотрансляцію на офіційному YouTube-каналі нашого клубу.