Франціско Ді Франко 77'
Сергій Яворський 57'
Валерій Федорчук 79'

Favbet Ліга. «Карпати» – «Маріуполь». Прев’ю

У неділю, 11 серпня, львівські «Карпати» проведуть свій другий домашній поєдинок у новому сезоні. Суперником «левів» буде ФК «Маріуполь». Розпочнеться протистояння о 19:30 на стадіоні «Україна».

«Зелено-білі» стартували у новому чемпіонатіз двох поразок від лідерів УПЛ. Спочатку в рідних стінах поступилися «Динамо» (0:2), а згодом зазнали поразки від «Шахтаря» (0:3). Обидва поєдинки схожі між собою і їх об’єднує час, коли у ворота команди Олександра Чижевського залітали голи. Кожного разу «Карпати» пропускали двічі наприкінці першого тайму. Відтак, на перерву доводилося йти з 0:2 в пасиві. Тільки-от донеччанам вдалося ще одного разу забити гол у другому таймі.

У маріупольців на старті також виробилася певна особливість. Спочатку підопічні Олександра Бабича програли 1:2 «Колосу», а потім з таким же рахунком здолали «Олександрію». Потішив приазовців Руслан Фомін, який відзначився голами в обох матчах. Слід зауважити, що лідер атак «Маріуполя» до цього востаннє забивав ще у травні.

В четвер «Маріуполь» провів непростий матч у Лізі Європи проти АЗ. Видатна гра Рустама Худжамова у воротах дозволила українській команді зберегти шанси на прохід у наступний раунд і здобути непоганий результат напередодні виїзду в Нідерланди. Не виключено, що у неділю тренерський штаб маріупольців застосує ротацію і дасть перепочити кільком виконавцям, які виходили на поле посеред тижня.

Слід додати, що у загальну групу «левів» повернулися Максим Грисьо та Крістіан Понде, які у новому сезоні ще не потрапляли у заявку команди на матчі УПЛ.

Favbet Ліга 2019/2020. Матч 3-го туру

«Карпати» – «Маріуполь»

11 серпня. Початок –19:30. Львів. Стадіон «Україна»

Арбітр – Костянтин Труханов (Харків).

Асистенти арбітра: Володимир Шланчак (Городище, Черкаська обл.), Тарас Клименко (Київ).
Четвертий арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська обл.).

Делегат УАФ – Віктор Наскалов (Мукачево, Закарпатська обл.).