Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» приєднались до проекту #ЗробиКрок

«Карпати» приєднались до проекту #ЗробиКрок

Львівський клуб взяв участь у профорієнтаційному проекті #ЗробиКрок, метою якого є надати можливість дітям з малозабезпечених сімей, а також вихованцям навчально-реабілітаційного центру ім. Святого Миколая, спробувати себе у професіях мрії. Зокрема, серед вихованців навчально-реабілітаційного центру знайшлись маленькі футбольні фанати. Діти полюбляють спостерігати за футбольним життям не лише через екрани телевізорів, а й поганяти м’яча у стінах власної школи. 

«Карпати» із задоволенням приєднались до проекту #ЗробиКрок та залюбки відчинили перед дітками центру ім. Святого Миколая двері тренувальної бази в Брюховичах. Традиційно, для юних гостей провели екскурсію карпатівською домівкою, де діти по фотографіях намагались впізнати знайомі обличчя футболістів та тренерів «зелено-білих». Особливою стала екскурсія для зовсім юного карпатівця, який робить перші футбольні кроки під керівництвом Самсона Ґодвіна. Саме він впізнав свого тренера на одній з фотографій, що прикрашають стіни заміської бази «левів». 

«Багато діток після уроків полюбляють пограти у футбол, побачивши це, ми відразу ж загорілись ідеєю їх ближче познайомити з цим видом спорту. Для них це дуже круто: побачити справжніх футболістів, перекинутись з ними кількома словами, відчути підтримку. Популяризація спорту для дітей у такому віці справді необхідна, тож завдяки «Карпатам» ми зробили їхні мрії реальнішими», – розповідає Організатор ГО «Розвиток Громади» Гончарук Лілія.

Діти отримали можливість спробувати себе на різноманітних тренажерах, від великої кількості яких у них буквально розбігались очі. Після екскурсії, що тривала не менше півгодини, дітлахи разом з командою вийшли на тренувальне поле, де зробили спільне фото на згадку та домовились про повторну зустріч, щоби вже разом поганяти м’яча з футболістами.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

07 Грудня 2017

Схожі новини
Спонсори