Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці у збірних туру

Карпатівці у збірних туру

Протистояння «Карпат» та «Олімпіка» на «Україні» стало одним з найбільш драматичних у третьому турі УПЛ. Українські ЗМІ не залишили без уваги героїв цього поєдинку і сформували свої символічні збірні за підсумками туру. До них вже традиційно потрапили представники «зелено-білих».

Footboom.com відзначає автора другого забитого голу Мар’яна Шведа («Форвард львівських «Карпат» був одним з найактивніших на полі, намагаючись відкриватися під партнерів на всіх ділянках поля. Подібна активність і настрій футболіста не могли не принести свої плоди. Мар'ян проявив відмінну техніку і швидкість. Отримавши м'яч на своїй половині поля, він зміг пройти кількох футболістів суперника на правому фланзі, дійти до штрафного майданчика і завдати точного удару в дальній кут. Гарний сольний гол українця. Міг Швед і дубль на свій рахунок записати, але двічі з далеких дистанцій його підвела точність: м'яч пролітав над поперечиною»).

Аналогічний вибір в оглядачів зі Sportarena.comМар’ян Швед («Швидкий, напористий і винахідливий – таким був Швед в матчі з «Олімпіком». Забив другий м'яч своєї команди, видавши відмінний слаломний прохід з ударом в дев'ятку. Міг забивати ще кілька разів, але суперники вже зустрічали Мар'яна з подвоєним побоюванням»). 

Дует карпатівців потрапляє до символічної збірної від Profootball.ua: Орест Лебеденко («Черговий хороший матч від лівофлангового захисника «Карпат». Лебеденку вдалося навіть трохи змістити з основи Олексія Гуцуляка, який в грі з «Олімпіком» з'явився тільки на заміну та ще й на правий фланг атаки. Що стосується Ореста, то він знову часто вибігав в атаку (створив перший гол своєї команди: розкішно перехопив і приголомшливо навісив на Ді Франко), а також надійно грав у захисті. Провини Лебеденка в пропущених голах немає») та Франціско Ді Франко («Аргентинець ось уже другий сезон виступає у Львові і за цей час став найавторитетнішим з легіонерів «зелено-білих». Свідчення цього – статус віце-капітана «Карпат». За весь цей час Ді Франко виконав величезний обсяг роботи, але ще жодного разу не забивав. У неділю Франціско нарешті вдалося це зробити. І треба віддати належне аргентинцеві – він приголомшливим чином завершив контратаку. На жаль для львів'ян, зусиль Ді Франко виявилося занадто мало для перемоги в протистоянні з «Олімпіком»). 

Football.ua також виокремлює пару «левів»: Франціско Ді Франко («Один з найкращих в складі свого клубу в зустрічі з «Олімпіком». Особливо в актив хавбеку варто занести перший тайм. Забитий гол і активність в атаці принесли «Карпатам» перевагу у два голи, яка після перерви перетворилася в ніщо») та Мар’яна Шведа («Фантастичний гол у виконанні екс-іспанця, напевно, ще довго буде хітом переглядів на YouTube. Мар'ян за традицією був серцем львівських атак, відмінно взаємодіючи з Мякушком і Карраскалем. І не його вина, що «Карпати» в підсумку не втримали комфортну перевагу над «олімпійцями»).

Оглядачі UA-football.com відзначають Ореста Лебеденка («За підсумками минулого сезону здавалося, що лівий фланг оборони «Карпат» буде закритий Олексієм Гуцуляком. Але в останніх двох матчах конкуренцію у колишнього гравця «Вільярреала» виграє Лебеденко, який встигає не тільки в захисті відпрацьовувати, але і в атаку регулярно ходить. Зокрема, в грі з «Олімпіком» Орест виконав подачу зі свого флангу, яку перетворив на гол Франціско Ді Франко»).


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

06 Серпня 2018

Схожі новини
Спонсори