Молодь. «Зоря» U-21 – «Карпати» U-21 – 3:2

15-й тур. 09.11.2018, 13:30. Запоріжжя, НТБ «Металург». 50 глядачів. Сонячно. +11°С

Арбітр – Іван Бондар (Київ).

Асистенти арбітра: Олександр Войтюк, Дмитро Запороженко (обидва – Запоріжжя).
Четвертий арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу – Валерій Курганов (Олександрія, Кіровоградська обл.).

«ЗОРЯ» U-21: Новіков (Азізов, 74), Кочергін, Загоруйко, Казаков, Алефіренко, Луньов, Вовченко, Сухіна, Чеберко (Повалій, 46), Шалфєєв, Мацапура.
Запасні: Хмеловський, Качавенда, Борисенко, Решетов.
Старший тренер – Володимир Микитин.

«КАРПАТИ» U-21: Ющишин, Веремієнко, Дерман, Слива, Саутін, Лях (Куртяк, 70), Толочко, Сільченко, Рудюк, Черепущак (Бедойя, 58), Притула (Кос, 82).
Запасні: Задерейко, Рибачук.
Старший тренер – Олександр Чижевський.

Голи: Луньов, 44, 85, Вовченко, 70 – Черепущак, 9, Саутін, 22.

Попередження: Загоруйко, 66 – Дерман, 61, Веремієнко, 71, Сільченко, 79.

Молодіжка «Карпат» показала два різних тайми в матчі 15-го туру і несподівано поступилась «Зорі». Це вже п’ята поразка команди Олександра Чижевського у поточному чемпіонаті.

Першу половину зустрічі львів'яни намагалися протистояти супернику і їм це цілком вдавалося. На 9 хвилині «Карпати» вже вели в рахунку: удар зі штрафного від Ростислава Ляха на дальній стійці замкнув Юрій Черепущак. «Леви» продовжували контролювати м’яча і через 10 хвилин подвоїли перевагу. З подачі Володимира Рудюка, у дальній кут пробив Володимир Саутін.
Зіпсував переможну гру «зелено-білих» пропущений м'яч у роздягальню. «Зоря» провела атаку з правого флангу, захисники невдало вибили м’яча з власного штрафного і Максим Луньов відправив круглого у правий кут.

У другому таймі господарі додали в атаці і притиснули «Карпати» до власних воріт. Повторився момент з першого тайму – захист невдало вибив м’яча і Вадим Ющишин пропустив удар від півзахисника Євгена Вовченка. Та на цьому невдачі карпатівців не закінчились. За п’ять хвилин до кінця зустрічі львів'яни пропустили втретє – у дальню дев’ятку пробив Максим Луньов, оформивши дубль.

Лідируючи у першому таймі, «Карпати» мали всі шанси на перемогу, але не змогли втримати перевагу і поступились. Зазначимо, що команда Олександра Чижевського, напередодні матчу, залишилась без чотирьох гравців основи. Не змогли зіграти воротар Герман Пеньков, захисник Олександр Авраменко, півзахисники Іван Желізко та Василь Руніч (грав за U-19).

Наступний матч молодіжна команда зіграє 23 листопада, вдома, проти чернігівської «Десни».