Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Олексій Гуцуляк: «Результатом не задоволені»

Олексій Гуцуляк: «Результатом не задоволені»

Форвард «Карпат» був одним із найпомітніших персон матчу проти «Арсенала». У першому таймі він мав кілька хороших епізодів, але відзначитися вдалося лише по перерві, з пенальті. Після гри Олексій прокоментував основні моменти матчу. 

«Звичайно, результатом ми не задоволені. Дуже прикро, що пропустили такий гол, фактично самі собі забили і я маю на увазі не лише конкретно автогол. Напевно, десь це нас притисло психологічно. От я два моменти мав і жодного не використав. Вважаю, що спокою забракло. Штрафний – то таке, не завжди залітає, тим паче ми грали новими м’ячами, зовсім до таких не звикли. А коли виходив сам на сам, то треба було прибрати воротаря вліво чи вправо, а я вирішив пробити – він мене прочитав і дуже грамотно склався...» – каже Гуцуляк

«У другому таймі ми забили пенальті і могли дотиснути суперника, але знову ж таки, трішки спокою забракло. Вони постійно час тягнули у стилі «ай-ай... фол-фол», а це неймовірно збиває з ритму. «Арсенал» хотів зберегти нічию і в принципі, із власної позиції, все правильно робив». 

«Чому я бив пенальті? Так сказав тренер. Я зробив те, що потрібно – забив гол» – підсумував Олексій Гуцуляк.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

01 Грудня 2018

Схожі новини
Спонсори