Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Аді Мегреміч – найшвидший. Авраменко та Слива у трійці (ФОТО, ВІДЕО)

Аді Мегреміч – найшвидший. Авраменко та Слива у трійці (ФОТО, ВІДЕО)

Як і було заплановано, увечері першого дня других зборів, карпатівці провели тестування. Як розповів тренер «зелено-білих» із фізичної підготовки Павло Сіренко, блок тестів повинен був допомогти оцінити швидкісно-силові якості гравців.

«Пробігли 30 метрів (ми оцінюємо 15 метрів з місця і стільки ж з ходу), потім був тест «зигзаг» зі зміною напрямку, так ми проводимо дослідження перерозподілу навантаження на різні ноги і проходження відрізку із максимальним зусиллям.

Згодом був стрибок в довжину і вгору – це оцінка прояву вибухової сили. Завершили роботу тестом на швидкісну витривалість 7 по 50 метрів, який дає змогу оцінити рівень підготовленості гравця».

Зважаючи на показники, можна ствердно сказати, що найшвидшим гравцем «Карпат», який проходив тест (кілька футболістів, зокрема, Швед, Понде та Гуцуляк участі з різних причин не брали) є Аді Мегреміч. Центральний захисник лише на долі секунди випередив двох молодих «левів» Олександра Авраменка та Романа Сливу. 

«Наразі ми глибоко не аналізували результати, але по тому, що ми побачили, можна сказати, що загалом ми задоволені кондиціями наших гравців» – додав керівник науково-методичної групи клубу Богдан Хоркавий.

Більше фото можна переглянути в альбомі «Зимові збори в Туреччині. День 1-й»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

08 Лютого 2019

Схожі новини
Спонсори