Прем’єр-ліга. «Карпати» – «Львів» – 0:1 (ВІДЕО)

20-й тур. 03.03.2019, 17:00. Львів, стадіон «Україна». 12 252 глядачів. Сонячно. +4°С

Арбітр – Юрій Можаровський (Львів).

Асистенти арбітра: Максим Чертоляс (Херсон), Денис Шудрік (Сімферополь).
Четвертий арбітр – Юрій Іванов (Маріуполь, Донецька обл.).

Делегат ФФУ – Сергій Задорожняк (Чернівці).
Спостерігач арбітражу – Андрій Шандор (Львів).

«КАРПАТИ»: Кучинський, Сандохадзе, Папа, Мегреміч, Мякушко, Слива, Толочко, Онгла, Ді Франко (Йода, 69), Швед, Дебелко (Понде, 54).
Запасні: Пеньков, Ковтун, Бусько, Бедойя, Варгас.
Головний тренер – Фабрі Гонсалес.

«ЛЬВІВ»: Бандура, Борзенко, Адамюк, Парамонов, Насонов, Мартан (Жонатан, 77), Приймак, Ліпе (Кадіна, 83), Пернамбуко, Педро, Бруно (Алваро, 90+8).
Запасні: Сарнавський, Вісенте, Кауе, Кадіна.
Головний тренер – Юрій Бакалов.

Гол: Мегреміч, 35 (авт.).

Попередження: Слива, 24, Папа, 32, Ді Франко, 38, Мякушко, 72 – Мартан, 38, Приймак, 44, Педро, 72, Бруно, 90+4, Бандура, 90+9.

Лише один епізод вирішив долю дербі. Автогол Аді Мегреміча у першому таймі виявився єдиною результативною дією у зустрічі. Як наслідок, мінімальна перемога ПФК «Львів».

Фабрі Гонсалес не міг розраховувати на Олексія Гуцуляка та Дмитра Кльоца. У стартовому складі з’явилися два інші клубні вихованці, які відзначили дебюти. Роман Слива вперше зіграв у стартовому складі «Карпат», а Роман Толочко взагалі провів прем’єрний матч у зелено-білій футболці. Кілька змін довелося зробити і Юрію Бакалову. Дискваліфікованого Сабіно змінив Мартан, а на вістрі атаки нарешті зіграв найкращий бомбардир команди Бруно Дуарте, який відновився після травми.

Перша половина зустрічі не була багатою на моменти. У «Карпат» хорошу нагоду в середині тайму мав Франціско Ді Франко, який в оточенні кількох суперників розвернувся та пробив по воротах – Олександр Бандура з ударом впорався. У складі суперників активністю вирізнялися Бруно Дуарте та Пернамбуко, втім справжніх загроз біля володінь Максима Кучинського вони не створили.

Гол номінальних гостей видався курйозним та спонтанним. Банальний штрафний з лівого флангу від Педро Вітора завершився автолом Аді Мегреміча. Боснієць намагався вибити м’яч, натомість прикрий рикошет призвів до того, що «Львів» повів у рахунку.

Наприкінці тайму відмінний шанс для того, щоб зрівняти рахунок втратив Ді Франко. «Карпати» організували класну атаку за допомогою двох передач – Мартін Онгла запустив діагональ на правий фланг на Сергія Мякушка, який все зробив для партнера. Протягнув м’яч і класно віддав у центр штрафного майданчика на Ді Франко. Удар у капітана «левів» не вдався – з вигідної позиції він пробив повз ворота.

В другому таймі «Карпати» виглядали набагато активніше та створили чимало моментів. Футболістам «Львова» важко було впоратися з активністю Мар’яна Шведа та Сергія Мякушка. Крім того, підопічні Юрія Бакалова практично не думали про атаку. Однак надійна оборона таки перемогла у цій дуелі. Удари Йоди, Мякушка та Шведа ставали легкою здобиччю голкіпера або блокувалися захисниками.

Перемога ПФК «Львів» дозволила їм продовжити боротьбу за місце у першій шістці, а на «Карпати» очікує плей-оф у другій когорті команд УПЛ.