Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Готуємось до «Чорноморця» (ФОТО, ВІДЕО)

Готуємось до «Чорноморця» (ФОТО, ВІДЕО)

Суботнє тренування «левів» проходило без Фабрі Гонсалеса, який у зв’язку зі смертю матері, терміново вилетів до Іспанії. Найближчу гру проти «Чорноморця», «Карпати» також проведуть без головного тренера.

Карпатівці розпочали тренування з пробіжки, а потім приступили до тактичних відпрацювань. Після цього команда розділилась на дві групи: одна разом з Олександром Чижевським виконувала комбінаційні вправи, інша, під керівництвом помічника-аналітика Пабло Вільяра відпрацьовувала перебудови в захисті. 

Кадрових втрат у команди немає. До загальної групи повернулись Ді Франко та Понде, які через ушкодження пропустили поєдинок з «Десною». Також до тренування традиційно залучили гравців молодіжного складу: Остапа Притулу, Ростислава Ляха, Богдана Векляка та 16-річного гравця юніорів Максима Хланя.

Нагадаємо, що гра відбудеться у вівторок, 23 квітня, на стадіоні «Україна». Початок о 18:00. А напередодні – в понеділок, 22 квітня, свій матч зіграє молодіжна команда «Карпат». Гра розпочнеться о 15:00 на рава-руському стадіоні «Локомотив».

Більше фото можна переглянути в альбомі «Тренування «левів» напередодні гри з «моряками»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

20 Квітня 2019

Схожі новини
Спонсори