Спаринг. «Карпати» – «Калуш» – 1:0 (ВІДЕО)

Карпатівці провели свій черговий спаринг. Їхнім суперником був ФК «Калуш», що представляє одноіменне місто на Івано-Франківщині.

На перший тайм «зелено-білі» з’явились в такому складі: Підківка, Мартінс, Ковтун, Вакуленко, Дубінчак, Вербний, Кльоц, Мохамед, Гуцуляк, Ді Франко, Карпенко.

До перерви «леви» домінували на полі і створили чимало небезпечних моментів. Зокрема, непоганий шанс для того, щоб відзначитись був у Дмитра Кльоца. Капітан «Карпат» пробивав з лінії штрафного майданчика, проте голкіпер «Калуша» парирував цей постріл. Ще ближче до забитого гола господарі були після подачі кутового – Олексій Гуцуляк завдавав удару головою, втім на заваді став каркас воріт. М’яч відскочив до Сергія Вакуленка, який намагався зіграти на добиванні, але не зумів проштовхнути круглого у сітку. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

На другий тайм «зелено-білі» вийшли в наступному складі: Підківка (Задерейко), Веремієнко, Прце, Дубінчак (Слива), Вербний (Лях), Кльоц, Ременюк, Понде та три гравці на перегляді.

По перерві господарі продовжували атакувати, що призвело до забитого гола. Назар Вербний віддав блискучу передачу на потенційного новачка «Карпат», котрий точним ударом відкрив рахунок у цьому матчі. Пізніше, той самий гравець міг подвоїти рахунок, пробивавши впритул, але влучив прямо у руки воротарю. В підсумку, «Карпати» перемогли «Калуш» з мінімальним рахунком – 1:0.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»