Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Ветерани ФК «Карпати» отримали нагороди з нагоди 125-річчя українського та львівського футболу (ФОТО)

Ветерани ФК «Карпати» отримали нагороди з нагоди 125-річчя українського та львівського футболу (ФОТО)

Сьогодні, 12-го липня, у Львівській міській раді відбулась урочиста подія – легендам львівського футболу, зокрема ветеранам «зелено-білих» вручили нагороди та подяки. Серед карпатівців, що були удостоєні почесної відзнаки: Ігор Кульчицький, Володимир Безуб’як, Олександр Чижевський, Андрій Покладок, Валентин Ходукін, Віктор Ходукін, Богдан Грещак, Юрій Сусла, Ростислав Поточняк, Геннадій Лихачов, Валерій Сиров та Богдан Стронціцький. 

Своїми враженнями поділився багаторічний капітан «Карпат», володар Кубка СРСР 1969-го року – Ігор Кульчицький.

«Сьогодні дуже почесна дата, адже відзначається 125-річчя українського та львівського футболу та 50-річчя, коли «Карпати» завоювали Кубок СРСР! Я радий, що нас ще пам’ятають, через 50 років від того моменту, коли ми здобули цей почесний трофей».

«Після фінального свистка у матчі проти СКА (Ростов-на-Дону) радість була неймовірна. Емоції переповнювали, адже ми тоді грали у другому дивізіоні і це було надзвичайно велике досягнення. Дуже приємно, що «Карпати» – перша команда із західної України, яка виграла кубок Радянського Союзу», – підсумував Ігор Кульчицький.

Нагадаємо, що вже у неділю, 14-го липня о 17:00, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться матч між легендами львівських «Карпат» та збірної України. Вхід вільний!


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Липня 2019

Схожі новини
Спонсори