Brasov Cup. «Карпати» U-19 – «Сельта Брашов» – 4:0

«Зелено-білі» провели свій перший матч на турнірі Brasov Cup, що проходить у Румунії. В цьому поєдинку юніори розгромили команду під назвою «Сельта Брашов».

На матч Роман Гнатів виставив такий склад: Горох, Мудрик, Калинчук, Слюсар, Данилюк, Сич, Козак, Гудзінський, Карабін, Раделицький, Лісовик.

Протягом гри на поле виходили: Даніловський, Слічний, Лень, Тлумак, Хлань, Стень, Сущак, Бей.

Уже в дебюті львів’янам вдалося відкрити рахунок з пенальті, після точного удару Ярослава Карабіна. До перерви голів команди не забивали, залишивши усе найцікавіше на другий тайм.

Спершу дубль вдалося оформити Юрію Тлумаку, а добив суперників Сергій Стень. Отож, юніори здобувають першу перемогу в турнірі із рахунком – 4:0.

Нагадаємо, що юніорам та школярам «Карпат» випала нагода захищати честь клубу на турнірі Brasov Cup, що пройде у Румунії з 24-го по 28-е липня. Окрім карпатівців на турнірі прийматимуть участь такі команди: «Вест-Бромвіч Альбіон» (Англія), «Лудогорець» Разград (Болгарія), «Стяуа» Бухарест (Румунія), «Зімбру» Кишинів (Молдова), «Воєводина» Новий Сад (Сербія).