Favbet Ліга. «Карпати» – «Львів» – 0:0 (ВІДЕО)

11-й тур. 19.10.2019, 14:00. Львів, стадіон «Україна». 5 434 глядачі. Сонячно. +21°С.

Арбітр – Євген Арановський (Київ).

Асистенти арбітра: Сергій Приступа (Київ), Максим Чертоляс (Херсон).
Четвертий арбітр – Юрій Можаровський (Львів).

Делегат УАФ – Анатолій Савчук (Луцьк).
Спостерігач арбітражу – Андрій Шандор (Львів).

«КАРПАТИ»: Кудрик, Дубінчак (Лях, 89), Т. Халл, Вакуленко, Мартінс, Вербний, Назарина, Кльоц, Козак (Ді Франко, 46), Гуцуляк (Бойчук, 81), Дженнінгс.
Запасні: Підківка, Веремієнко, Якімець, Войковіч.
Головний тренер – Роман Санжар.

«ЛЬВІВ»: Сарнавський, Люлька (Квасний, 89), Гончар, Братков, Мартан (Ренан, 64), Борзенко, Шина, Сабіно, Приймак (Зубков, 81), Пернамбуко, Альваро.
Запасні: Бандура, Феліпе, Богунов, Насонов.
Головний тренер – Володимир Мазяр.

Нереалізовані пенальті: Гуцуляк, 7 (воротар) – Пернамбуко, 75 (воротар).

Попередження: Т. Халл, 36, Ді Франко, 67, Дженнінгс, 74 – Люлька, 28, Альваро, 30, Мартан, 32, Братков, 58, Ренан, 76.

Вилучення: Вербний, 44 (груба гра) – Сабіно, 79 (груба гра).

Два вилучення, два нереалізованих пенальті, однак жодного забитого голу – такий підсумок львівського дербі.

Стартовий склад «Карпат» підготував кілька сюрпризів. Місце у воротах «левів» зайняв Олег Кудрик, відтак, Роман Підківка опинився на лаві запасних. Поруч з Підківкою у запасі гру розпочав Франціско Ді Франко. За центр поля «зелено-білих» покликані були відповідати Кльоц, Вербний та Назарина. Вперше у старті «Карпат» вийшов Артем Козак. Невелику кількість змін у порівнянні з минулим матчем проти «Зорі» зробив Володимир Мазяр. Зокрема, слід відзначити вихід у старті екс-нападника «Карпат» Шини.

Вже на старті зустрічі після подачі «левів» від кутового прапорця Сабіно зіграв рукою у власному штрафному майданчику – пенальті. Вирок взявся виконувати Олексій Гуцуляк, втім не зумів перехитрити Богдана Сарнавського, який потягнув м’яч з лівого кута. На цьому «Карпати» не зупинилися і продовжили атакувати. Суперник зрідка вибирався на протилежну половину поля, більшість часу захищаючись. Разом з тим, футболісти «зелено-білих» не особливо активно турбували Сарнавського.

Кінцівка тайму, як і його початок, виявилася фатальною для «Карпат». Назар Вербний в центрі поля грубо зіграв проти Владислава Приймака. Арбітр нагородив карпатівця прямою червоною карткою. Як наслідок, номінальні господарі залишилися в чисельній меншості.

Друга половина зустрічі розпочалася зі спонтанного моменту підопічних Романа Санжара. Єгор Назарина виконав штрафний удар, а капітан ПФК «Львів» Сергій Борзенко головою спрямував м’яч по власних воротах. Сарнавський відреагував і на цей удар, перевівши м’яч у поперечку!

На 74-й хвилині кутовий біля воріт «Карпат» завершився падінням Борзенка у штрафному майданчику. Суддя вирішив, що цього було достатньо для призначення пенальті. Проте, як і в першому таймі, голкіпер виграв дуель у гравця, який виконував одинадцятиметровий. Олег Кудрик прочитав задум Пернамбуко і парирував удар! А через кілька хвилин Сабіно грубо зіграв проти Гуцуляка і рефері зрівняв кількість футболістів на полі, вилучивши бразильця.

Заключні хвилини зустрічі минули в атаках «Карпат», однак вони не принесли бажаного результату. «Зелено-білі» знову не перемогли вдома, а ПФК «Львів» в п’ятому матчі поспіль не зумів забити.