Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Марвін Мартінс: «Суперник теж помилявся, та ми свої шанси не використали»

Марвін Мартінс: «Суперник теж помилявся, та ми свої шанси не використали»

«Зелено-білі» на «Україні» поступилися чинному чемпіону. Один гол до перерви та два в другому таймі дозволили «гірникам» розраховувати на перемогу у Львові з рахунком 3:0. Футболіст «Карпат» Марвін Мартінс після протистояння з «гірниками» поспілкувався з Інформаційним центром львівського клубу. 

«Це жахливий результат для нас, – каже Марвін. – Ми почали непогано, однак потім пропустили гол. Непросто, коли матч розпочинається таким чином. «Карпати» прагнули повернутися в гру, створили кілька непоганих нагод. Коли ти поступаєшся такій команді, як «Шахтар», це тисне на тебе. Суперник, навпаки, трохи розслабився і вони могли грати по рахунку. Крім того, у них з’являлося більше простору, адже ми розкривалися і йшли вперед. На початку другого тайму ми пропустили вдруге, а потім вони забили ще раз. Загалом вважаю, що результат для нас набагато гірший, ніж міг бути».

«Так, у них сьогодні не було кількох провідних виконавців. Але в «Шахтарі» зібрані відмінні гравці. Ті футболісти, які грають рідше, отримали нагоду показати тренеру, що теж претендують на місце у стартовому складі. Проте не можна сказати, що у нас не було шансів. Суперники теж помилялися і ми свої можливості просто не використали. Взагалі в останніх поєдинках у нас це не вперше. Ми створюємо моменти, проте не забиваємо. Якщо ти не забиваєш, то розраховувати на перемогу не доводиться», – резюмував Мартінс.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

02 Листопада 2019

Схожі новини
Спонсори