fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Суботнє тренування «Карпат»: повернення Вербного та запрошення від Понде (ФОТО)

У суботу, 16-го листопада, у Брюховичах «леви» провели ранкове тренування. Після розминки футболісти зіграли у «квадрат» та приступили до значних фізичних навантажень.

До занять із основною командою повернувся Назар Вербний, натомість Олексій Гуцуляк займався за індивідуальною програмою. Також у тренуванні брали участь гравці «молодіжки» Олег Веремієнко, Остап Притула, Ростислав Лях, Мохамед Абукар, Ярослав Деда, Віталій Сільченко, Артем Козак та Роман Толочко. У зв’язку із матчами кваліфікації Євро на тренуванні були відсутні збірники Люксембургу Марвін Мартінс та Тім Халл.

«Коли відпрацьовуєш певні ігрові схеми, то в ідеалі потрібно, аби були всі гравці, на яких я розраховую у майбутній зустрічі, – говорить головний тренер львівських «Карпат» Роман Санжар. – Але у зв’язку із травмами деяких наших виконавців та двома збірниками, підготовка до поєдинку проходить в такому форматі. Ми вирішили підтягнути наші ігрові та функціональні зв’язки. Все нормально, хлопці працюють у звичайному режимі, але з більшими фізичними навантаженнями, ніж зазвичай».

«Підготовка до гри з «Олімпіком» проходить за планом, – говорить Володимир Якімець. – У нас зараз запланована робота над підтримкою фізичного стану. Думаю, що до поєдинку проти донеччан ми підійдемо в оптимальних кондиціях. Конкуренція серед гравців на моєму фланзі присутня, але я не опускаю руки, працюю та сподіваюсь, що отримаю свій шанс».

«Моя мета у моменті з першим забитим голом у ворота «Маріуполя» полягала в тому, щоб увірватись в зону ближньої стійки та намагатись забити м’яч, однак вийшло асистувати Єгору Назарині та я щасливий, що долучився до цього взяття воріт, – пригадує попередній матч Крістіан Понде. – Я забив «Олімпіку» в першому колі, тому сподіваюсь, що зможу повторити це досягнення та відзначитись у воротах суперника знову. Впевнений, що ми залишимо усі сили на полі, щоб здобути перемогу в матчі із донецькою командою. Запрошую усіх вболівальників на матч проти «Олімпіка», ваша підтримка додає нам сил і наснаги!»

Більше фото ви знайдете в альбомі «Тренування «левів» на заміській базі»

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»