Юніори. «Олександрія» U-19 – «Карпати» U-19 – 0:4

14-й тур. 29.11.2019, 12:00. Олександрія, КСК «Ніка». 50 глядачів. Хмарно, дощ. +6°С.

Арбітр – Вероніка Тагамлик (Слов’янськ, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Володимир Асмаковець (Чернігів), Дмитро Подвальний (Київська обл.).
Четвертий арбітр – Євген Кєвліч (Кропивницький, Кіровоградська обл.).

Спостерігач арбітражу – Павло Брюхов (Кременчук, Полтавська обл.).

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-19: Ферт, Коноваленко, Самар, Водяницький, Гаркуша, Савіцький (Лучка, 59), Овчаренко (Василенко, 76), Гогітідзе (Хименюк, 65), Гезело (Мустафаєв, 46), Дубілей, Каранга.
Запасні: Борисенко, Настусенко, Хобта.
Старший тренер – Юрій Гура.

«КАРПАТИ» U-19: Горох, Мудрик, Калинчук, Сич, Данилюк, Козак, Гудзінський (Карабін, 78), Тлумак (Хлань, 67), Сущак (Бей, 63), Раделицький (Кудь, 58), Лісовик (Мердєєв, 55).
Запасні: Сасс, Береза.
Старший тренер – Роман Гнатів.

Голи: Сущак, 40, Козак, 53, 56, Мудрик, 90.

Попередження: Водяницький, 50, Хименюк, 80, Самар, 90.

Підопічні Романа Гнатіва приїхали до Олександрії виключно за перемогою, довівши своє бажання ще в першому таймі: Артем Данилюк віддав блискучу передачу з флангу на Назара Сущака, який без особливих проблем переправив круглого у сітку воріт суперника – 0:1. До перерви у карпатівців було чимало нагод, щоб подвоїти свою перевагу, але гравці «Карпат» вирішили поберегти голи на другий тайм.

У другій половині зустрічі розпочав феєрити Богдан Козак. Півзахисник львів’ян оформив дубль: спочатку Козак пробив та рикошетом від поперечки м’яч залетів у ворота господарів. Згодом була практично аналогічна ситуація – подача з кутового від Вадима Гудзінського та замикання головою від Богдана – 0:3. Крапку у цьому протистоянні поставив капітан «левів» Владислав Мудрик: правий захисник львівської команди опинився першим на підбиранні, обробив шкіряного та красиво пробив у дальній кут воріт «Олександрії» – 0:4.

Своїми враженнями після поєдинку поділився старший тренер «Карпат» U-19 Роман Гнатів: «В принципі, я очікував такого результату, можливо не з таким великим рахунком, але не сумнівався у нашій перемозі, тому що бачив прогрес команди. У нас були проблеми із реалізацією, однак сьогодні вдалось використати свої моменти та здобути заслужені три очки. Я задоволений результатом та грою своїх підопічних. Початок був складний, суперник грав другим номером та на контратаках, добре, що нам вдалось переламати хід зустрічі. У другому таймі ми переграли олександрійців насамперед у фізичному плані, особливо наприкінці матчу ми виглядали свіжіше. Звичайно, у нас є помилки та потрібно ще багато працювати, але це все стосується робочого процесу, на тренуваннях будемо це виправляти. Богдан Козак сьогодні добре виглядав на футбольному полі. Одна із його сильних сторін – це гольове чуття, адже сьогодні він двічі опинився там, де потрібно. Для мене це не є несподіванкою, тому що я знаю, що він полюбляє підключатись до атак», – зазначив Роман Гнатів.