Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Гнатів: «Наша мета не змінилась – ми хочемо грати в юнацькій Лізі чемпіонів»

Роман Гнатів: «Наша мета не змінилась – ми хочемо грати в юнацькій Лізі чемпіонів»

Коментар старшого тренера львівських «Карпат» U-19 Романа Гнатіва після завершального матчу його команди в 2019-му році.

– По ходу гри я сподівався, що ми дотиснемо «Шахтар», адже мали хороші нагоди, володіли ініціативою у другому таймі, а донеччани грали другим номером та контратаках. Пропустили безглуздий другий гол. Навіть у такому віці гравець не має права заробляти одинадцятиметровий удар у свої ворота на останніх хвилинах матчу, коли рахунок 1:1, тому він має робити висновки, щоб таких помилок більше не припускатись.

– Як прокоментуєте гру Ярослава Карабіна?
– Влітку на зборах Карабін довів тренерському штабу, що він гідний грати в основному складі, але через хворобу він пропустив три місяці. Лише зараз Ярослав вийшов на непоганий рівень, який дозволяє йому підсилювати гру з лави запасних, адже до матчу з перших хвилин він ще не готовий. Ми зараз саме і розраховуємо на те, що коли він виходить на поле, за рахунок своїх активних дій та контролю м’яча може допомогти команді. Я впевнений, що Карабін буде боротись за місце в основному складі.

– Сьогодні ви грали у Львові, а перед тим домашні матчі проводили у Раві-Руській. Де команді комфортніше?
– Не буду приховувати, що у Львові. Коли приходить більше вболівальників на стадіон, то хлопці це відчувають та намагаються зіграти ще краще. У Раві-Руській нам також цілком комфортно, але на трибунах збирається менше вболівальників. 

– Перша частина чемпіонату завершилась, які короткі підсумки за гарячими слідами?
– Вважаю, що на сьогоднішній день ми обіймаємо не те місце, на яке заслуговуємо. Але якщо ми перебуваємо на п’ятій сходинці, то значить недопрацювали, втратили очки і це повністю наша провина. Попереду час, коли ми зможемо зробити детальний аналіз і провести роботу над помилками, тож нас очікує важка боротьба за високі місця. Попри значний відрив від лідерів, у кожному матчі будемо грати лише на перемогу, адже наша мета не змінилась – ми хочемо грати у юнацькій Лізі чемпіонів. 


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

06 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори