Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Кубок Володимира Вараксіна-2020». Анонс

«Кубок Володимира Вараксіна-2020». Анонс

У п’ятницю, 3-го січня, стартує традиційний юнацький турнір з футболу «Кубок Володимира Вараксіна-2020», який проводиться з 1980 року. У турнірі, який триватиме упродовж трьох днів, візьмуть участь команди, сформовані із гравців 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 та 2013 років народження. Серед них є і карпатівські колективи: «Карпати-2007» (тренер Василь Леськів), «Карпати-2008» (Назар Савицький), «Карпати-2009» (Андрій Грінер), «Карпати-2010» (Дмитро Лапицький), «Карпати-2011» (Дмитро Хомут), «Карпати-2012» (Андрій Безуб’як), «Карпати-2013» (Олег Петрик). 

Склад учасників та календар традиційного турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед команд 2013 р.н.

Група «А»  
1. «Динамо С» Львів  
2. ФК «Львів»   
3. «Карпати-2» Львів  
4. «Клуб Лева» Львів  
5. «Джуніор Клаб-2» Львів 

Група «Б»
1. «Динамо К» Львів
2. «Карпати-1» Львів
3. «Скала» Стрий
4. «Джуніор Клаб-1» Львів
5. СФК «Янів» І.Франкове

03 січня – п’ятниця (Спортивний зал «Південний»)

10.30 «Динамо С» – «Джуніор Клаб-2» Львів
10.52 ФК «Львів» – «Клуб Лева» Львів
11.14 «Динамо С» – «Карпати-2» Львів
11.36 ФК «Львів» – «Джуніор Клаб-2» Львів
11.58 «Клуб Лева» Львів – «Карпати-2» Львів
12.20 «Динамо С» – ФК «Львів»
12.42 «Джуніор Клаб-2» Львів – «Клуб Лева» Львів
13.04 «Карпати-2» Львів – ФК «Львів»
13.26 «Динамо С» – «Клуб Лева» Львів
13.48 «Карпати-2» Львів – «Джуніор Клаб-2» Львів
14.10 «Динамо К» – СФК «Янів» І.Франкове
14.32 «Карпати-1» Львів – «Джуніор Клаб-1» Львів
14.56 «Динамо К» – «Скала» Стрий
15.18 «Карпати-1» Львів – СФК «Янів» І.Франкове
15.40 «Джуніор Клаб-1» Львів – «Скала» Стрий
16.02 «Динамо К» – «Карпати-1» Львів
16.24 СФК «Янів» І.Франкове – «Джуніор Клаб-1» Львів
16.48 «Скала» Стрий – «Карпати-1» Львів
17.10 «Динамо К» – «Джуніор Клаб-1» Львів
17.32 «Скала» Стрий – СФК «Янів» І.Франкове

04 січня – субота (Спортивний зал «Південний»)

12.00 Матч за 9 місце  
12.25 Матчі за 5-8 місце А3 – Б4
12.50 Матчі за 5-8 місце А4 – Б3
14.05 Матч за 7 місце
14.30 Матч за 5 місце

05 січня – неділя (Спортивний зал «ЗООВЕТ Академія»)

13.30 1/2 фіналу А1 – Б2
13.54 1/2 фіналу Б1 – А2
15.16 Матч за 3 місце
15.40  ФІНАЛ


Склад учасників та календар традиційного турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед команд 2012 р.н.

Група «А»  
1. «Еколенд» Львів  
2. ФК «Львів-1»  
3. «Скала» Стрий  

Група «Б» 
1. «Янів» І.Франкове
2. ФК «Львів-2» 
3. «Галичина» Львів

Група «В»
1. «Рух» Винники 
2. «Скала» Стрий 
3. «Джуніор Клаб» 

Група «Д»
1. ФК «Шкло»
2. «Покрова»
3. «Карпати-12»

03 січня – п’ятниця (Спортивний зал «ЗООВЕТ Академія»)

09.00 «Еколенд» Львів – ФК «Львів-1»
09.24 «Янів» І.Франкове – ФК «Львів-2»
09.48 «Старт» Львів – «Еколенд» Львів
10.12 «Галичина» – «Янів» І.Франкове
10.36 ФК «Львів-1» – «Старт» Львів
11.00 ФК «Львів-2» – «Галичина» Львів
11.24 Пара І - 1/4 фіналу - А1 – Б2
11.48 Пара ІІ - 1/4 фіналу -Б1 – А2
12.12 Матч за 9-12 місце - А3 – Б3
12.36 «Рух» Винники – «Скала» Стрий
13.00 «Покрова» Львів – «Карпати-2012» Львів
13.24 «ДжуніорКлаб» – «Рух» Винники
13.48 ФК «Шкло» – «Покрова» Львів
14.12 «ДжуніорКлаб» – «Скала» Стрий
14.36 «Карпати-2012» – ФК «Шкло»
14.58 Пара ІІІ - 1/4 фіналу -В1 – Д2
15.20 Пара IV - 1/4 фіналу -Д1 – В2
15.42 Матч за 9-12 місце -В3 – Д3

04 січня – субота (Спортивний зал «Південний»)

13.15 Матч за 9-12 місце А3 – В3
13.40 Матч за 9-12 місце Б3 – Д3
14.55 Матч за 9-12 місце А3 – Д3
15.20 Матч за 9-12 місце Б3 – В3

05 січня – неділя (Спортивний зал «ЗООВЕТ Академія»)

10.00 Матчі за 5-8 місце Пара 1 – Пара 4
10.24 Матчі за 5-8 місце Пара 2 – Пара 3 
10.48 1/2 фіналу Пара 1 – Пара 4
11.12 1/2 фіналу Пара 2 – Пара 3
11.36 Матч за 7 місце
12.00 Матч за 5 місце
12.24 Матч за 3 місце
12.48 ФІНАЛ  


Склад учасників та календар традиційного турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед команд 2011 р.н.

Група «А»    
1. ФК «Львів-1» 
2. «Карпати-11-2»  
3. КІВС «Енергія» 

Група «Б» 
1. «Клуб Лева-1» 
2. ФК «Львів-2»
3. «Галичина»

Група «В» 
1. «Карпати-11-1» 
2. «Клуб Лева-2» 
3. «Рух» Винники

Група «Д»
1. «Прогрес» 
2. СК «Леви»
3. СФК «Янів»

04 січня – субота (Спортивний зал «СКА»)

09.00 «Карпати-11-1» Львів – «Клуб Лева-2»
09.24 «Прогрес» Львів – СК «Леви» Львів
09.48 «Карпати-11-1» Львів – «Рух» Винники
10.12 СК «Леви» Львів – СФК «Янів» І.Франкове
10.36 «Рух» Винники – «Клуб Лева-2»
11.00 СФК «Янів» І.Франкове – «Прогрес» Львів
11.24 ФК «Львів-1» – КІВС «Енергія»
11.48 «Клуб Лева-1» – «Галичина» 
12.12 КІВС «Енергія» – «Карпати-11-2»
12.36 «Клуб Лева-1» – ФК «Львів-2»
13.00 ФК «Львів-1» – «Карпати-11-2»
13.24 «Галичина» – ФК Львів-2»

05 січня – неділя (Спортивний зал «СКА»)

11.24 1/2 фіналу А1 – Б1
11.48 1/2 фіналу В1 – Д1
13.00 Матч за 3 місце 
13.24 Фінал 

05 січня – неділя (Спортивний зал «ЗООВЕТ Академія»)

14.18 Матч за 5-8 місце А2 – Б2
14.42 Матч за 5-8 місце В2 – Д2
16.10 Матч за 9-12 місце А3 – Б3
16.34 Матчі за 9-12 місце В3 – Д3
16.58 Матч за 5-8 місце А2 – В2
17.22 Матч за 5-8 місце Б2 – Д2 
17.46 Матч за 9-12 місце А3 – В3 
18.10 Матч за 9-12 місце Б3 – Д3
18.34 Матч за 5-8 місце А2 – Д2
18.58 Матч за 5-8 місце Б2 – В2
19.22 Матч за 9-12 місце А3 – Д3
19.46 Матч за 9-12 місце Б3 – В3 


Склад учасників та календар традиційного турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед команд 2010 р.н.


Група «А»  
1. «Карпати-2010-1» Львів  
2. «Галичина-2010-2» Львів   
3. КІВС «Енергія» Львів  

Група «Б» 
1. «Прогрес» Львів 
2. «Клуб Лева-1» Львів
3. «Вікторія» Стебник 

Група «В»
1. «Галичина-1» Львів
2. «Карпати-2010-2»
3. «Клуб Лева-2» Львів

03 січня – п’ятниця (Спортивний зал «СКА»)

09.00 «Карпати-2010-1» – «Галичина-2» Львів
09.24 «Прогрес» Львів – «Клуб Лева-1» Львів
09.48 «Карпати-2010-2» – «Галичина-1» Львів
10.12 «Карпати-2010-1» – КІВС «Енергія» Львів
10.36 «Прогрес» Львів – «Вікторія» Стебник 
11.00 «Галичина-1» Львів – «Клуб Лева-2» Львів
11.24 КІВС «Енергія» – «Галичина-2» Львів
11.48 «Вікторія» Стебник – «Клуб Лева-1» Львів
12.12 «Карпати-2010-2» Львів – «Клуб Лева-2» Львів
12.36 група 1 (А1 – Б1)
13.00 група 2 (А2 – Б2)
13.24 група 3 (А3 – Б3)

05 січня – неділя (Спортивний зал «СКА»)

09.00 група 1 (А1 – В2)
09.24 група 2 (А2 – В1)
09.48 група 3 (А3 – В3)
10.12 група 1 (Б1 – В2)
10.36 група 2 (Б2 – В1)
11.00 група 3 (Б3 – В3)
11.24 1/2 фіналу 2011 р.н.
11.48 1/2 фіналу 2011 р.н.
12.12 матч за 3 місце – ІІ місце група 1 – ІІ група 2
12.36 фінал – І місце група 1 – ІІ група 2
13.00 матч за 3 місце - 2011 р.н.
13.24 фінал – 2011 р.н.
14.00 НАГОРОДЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ЗМАГАНЬ


Склад учасників та календар традиційного турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед команд 2009 р.н.

Група «А»    
1. ФК «Львів» білі  
2. «Галичина-2» Львів  
3. «Карпати-2009-1» Львів  
4. СДЮШОР-4 Львів  
5. «Лідер» Звенигород 

Група «Б» 
1. ФК «Львів» сині
2. «Галичина-1» Львів
3. «Карпати-2009-2» Львів
4. «Рух» Винники
5. ДЮФК «Юність» Борислав

04 січня – субота (Стадіон «Сокіл»)

13.00 ФК «Львів» білі – «Лідер» Звенигород
13.00 «Галичина-2» Львів – «СДЮШОР-4» Львів
13.40 ФК «Львів» сині – ДЮФК «Юність» Борислав  
13.40 «Галичина-1» Львів – «Рух» Винники
14.20 ФК «Львів» білі – «Карпати-2009-1» Львів
14.20 «Галичина-2» Львів – «Лідер» Звенигород
15.00 ФК «Львів» сині – «Карпати-2009-2» Львів
15.00 «Галичина-1» Львів – ДЮФК «Юність» Борислав
15.40 «Галичина-2» Львів – «Карпати-2009-1» Львів
15.40 СДЮШОР-4 Львів – «Лідер» Звенигород
16.20 ФК «Львів» сині – «Галичина-1» Львів
16.20 Рух Винники – ДЮФК «Юність» Борислав
17.00 ФК «Львів» білі – СДЮШОР-4 Львів
17.00 «Карпати-2009-1» – «Лідер» Звенигород
17.40 ФК «Львів» сині – «Рух» Винники
17.40 «Карпати-2009-2» Львів – ДЮФК «Юність» Борислав

05 січня – неділя (Стадіон імені Богдана Маркевича Винники)

13.00 ФК «Львів» білі – «Галичина-2» Львів
13.00 «Карпати-2009-1» Львів – СДЮШОР-4 Львів
13.40 «Галичина-1» Львів – «Карпати-2009-2» Львів
13.40 «Рух» Винники – ДЮФК «Юність» Борислав
14.20 Матч за 9 місце
15.00 Матч за 5-8 місце А3 – Б4
15.00 Матч за 5-8 місце Б3 – А4
15.40 1/2 фіналу А1 – Б2
15.40 1/2 фіналу Б1 – А2
16.20 Матч за третє місце
16.20 ФІНАЛ


Склад учасників та календар традиційного турніру пам'яті Володимира Вараксіна серед команд 2007 р.н.

Стадіон «Сокіл»

Група «А» 
1. ФК «Львів» білі
2. ФК «Львів-2008»
3. «Карпати-2008» зелені
4. СДЮШОР-4 Львів

Група «Б»
1. ФК «Львів» сині
2. ДЮСШ «Янтар» Новояворівськ
3. «Карпати-2008» жовті
4. ДЮСШ «Жидачів»

Стадіон імені Богдана Маркевича

Група «В»
1. «Спарта» Львів
2. «Рух-2007» Винники
3. «Карпати-2007» зелені
4. СК «Леви» Львів

Група «Д»
1. «Рух 2007-2» Винники
2. «Рух 2008» Винники
3. «Карпати-2007» білі
4. «Пошук» Львів

4 січня – субота (Стадіон «Сокіл»)

09.00 ФК «Львів» білі – «Карпати-2008» зелені
09.00 ФК «Львів-2008» – СДЮШОР-4 Львів
09.40 ФК «Львів сині» – ДЮСШ «Жидачів»
09.40 ДЮСШ «Янтар» Новояворівськ – «Карпати-2008» жовті
10.20 ФК «Львів» білі – ФК «Львів-2008»
10.20 «Карпати-2008» зелені – «СДЮШОР-4» Львів
11.00 ФК «Львів» сині – «Карпати-2008» жовті
11.00 ДЮСШ «Янтар» – ДЮСШ «Жидачів»
11.40 ФК «Львів» білі – СДЮШОР-4 Львів
11.40 ФК «Львів-2008» – «Карпати-2008»
12.20 ФК «Львів «сині - ДЮСШ «Янтар»
12.20 «Карпати-2008» Львів – ДЮСШ «Жидачів»

Стадіон імені Богдана Маркевича Винники

11.00  «Рух-2007» – «Спарта» Львів
11.00  «Карпати-2007» зелені – СК «Леви» Львів
11.40  «Рух-2007-2» – «Рух-2008»
11.40  «Карпати-2007» білі – «Пошук» Львів
12.20  «Рух-2007» – СК «Леви» Львів
12.20  «Карпати-2007» зелені – «Спарта» Львів
13.00  «Рух-2007-2» – «Карпати-2007» білі  
13.00  «Рух-2008» – «Пошук» Львів
13.40 «Рух-2007» – «Карпати-2007» зелені
13.40 СК «Леви» Львів – «Спарта» Львів
14.20 «Рух-2007-2» – «Пошук» Львів 
14.20 «Рух-2008» Винники – «Карпати-2007» білі

5 січня – неділя (Стадіон «Сокіл»)

Матчі за 1-8 місце
14.20 Пара І - 1/4 фіналу А1 – Б2
14.20 Пара ІІ - 1/4 фіналу А2 – Б1
15.00 Пара ІІІ - 1/4 фіналу В1 – Д2
15.00 Пара IV - 1/4 фіналу Д2 – В1
15.40 Матчі за 5-8 місце Пара І – Пара IV
15.40 Матчі за 5-8 місце Пара ІІ – Пара ІІІ
16.00 1/2 фіналу Пара І – Пара IV
16.00 1/2 фіналу Пара ІІ – Пара ІІІ
16.40 Матч за 7 місце
16.40 Матч за 5 місце
17.20 Матч за 3 місце
17.20 ФІНАЛ

Стадіон імені Богдана Маркевича

09.00 Пара І – Матчі за 9-16 місце А3 – Б4
09.00 Пара ІІ – Матчі за 9-16 місце Б4 – А3
09.40 Пара ІІІ – Матчі за 9-16 місце В3 – Д4
09.40 Пара ІV – Матчі за 9-16 місце Д3 – В4
10.20 Матчі за 13-16 місце Пара І – Пара ІV
10.20 Матчі за 13-16 місце Пара ІІ – Пара ІІІ
11.00 Матчі за 9-12 місце Пара І – Пара ІV
11.00 Матчі за 9-12 місце Пара ІІ – Пара ІІІ
11.40 Матч за 15 місце
11.40 Матч за 13 місце
12.20 Матч за 11 місце
12.20 Матч за 9 місце


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

02 Січня 2020

Схожі новини
Спонсори