Молодь. «Карпати» U-21 – «Дніпро-1» U-21 – 2:0 (ВІДЕО)

19-й тур. 22.02.2020, 13:00. Львів, стадіон «Сокіл». 150 глядачів. Хмарно. +5°С.

Арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська обл.).

Асистенти арбітра: Віктор Нижник (Вінниця), Юрій Федорак (Івано-Франківськ).
Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Шандор (Львів).

«КАРПАТИ» U-21: Задерейко, Харжевський, Авраменко, Куртяк, Степанчук, Панчишин (Гудзінський, 77), Рудюк (Б. Козак, 70), Толочко, Руніч (Сущак, 84), Бей (Сільченко, 87), Кіриленка (Бичек, 55).
Запасні: Горох, Кудь.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ДНІПРО-1» U-21: Бабічин, Волинець, Зайков, Хижняк, Ховайко (Домарацький, 72), Соловйов, Литвиненко (Тяпкін, 65), Сабатіні (Крилов, 65), Заєць, Шинкаренко (Кіреєв, 46), Митченко (Богомаз, 59).
Запасні: Веклич, Жінчин.
Старший тренер – Олександр Поклонський.

Голи: Рудюк, 36, Руніч, 82.

Попередження: Зайков, 4, Ховайко, 67.

Молодіжна команда львівських «Карпат» провела свій перший офіційний матч у 2020-му році. Їхнім суперником був СК «Дніпро-1».

Вже на третій хвилині зустрічі карпатівці могли виходити вперед: Василь Руніч обікрав суперника в центрі поля та вибіг віч-на-віч із кіпером «Дніпра-1», але переграти Віктора Бабічина не зумів. «Леви» і надалі контролювали хід зустрічі та створювали небезпеку біля воріт гостей. Хороші нагоди були у Романа Толочка та Володимира Рудюка, але їм забракло везіння для реалізації моментів.

Підопічні Любомира Вовчука змогли втілили свою перевагу у забитий м’яч на 37-ій хвилині: Кірил Кіриленка віддав передачу на Рудюка, який завдав потужного удару із лінії штрафного майданчика та не залишив жодних шансів воротарю дніпрян.

По перерві «зелено-білі» продовжували домінувати на футбольному полі, натомість суперник намагався створювати небезпеку біля воріт Антона Задерейка, але усі їхні намагання захист «Карпат» ліквідовував. Вже на 82-ій хвилині матчу карпатівці подвоїли перевагу та встановили фінальний рахунок 2:0 – Толочко віддав пас на Руніча, який зумів уникнути офсайду та переправити круглого у сітку воріт гостей.