Молодь. «Колос» U-21 – «Карпати» U-21 – 0:1 (ВІДЕО)

20-й тур. 28.02.2020, 13:00. Біла Церква, стадіон «Зміна». 100 глядачів. Переважно хмарно. +6°С.

Арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса).

Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Суми), Тарас Клименко (Київ).
Четвертий арбітр – Олег Деревінський (Київ).

Спостерігач арбітражу – Юрій Власенко (Київ).

«КОЛОС» U21: Котовий, Шиндир, Коваленко, Парамонов (Шакун, 50), Чушенко, Цикало, Мораренко (Олійник, 84), Антюх, Федоров (Кірик, 71), Сорокін, Коваль (Денега, 11).
Запасні: Шамич, Сахно, Салабай.
Старший тренер – Андрій Костенко.

«КАРПАТИ» U21: Задерейко, Харжевський, Авраменко, Куртяк, Степанчук, Панчишин (Сич, 46), Рудюк (Б. Козак, 75), Гудзінський, Руніч, Бей (Бичек, 62), Кіриленка (Лісовик, 53).
Запасний: Горох.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Гол: Руніч, 45+1.

Попередження: Шакун, 73, Шиндир, 90+1 – Панчишин, 41, Харжевський, 66.

Вилучення: Котовий, 9 (гра руками за межами карного).

Молодіжна команда львівських «Карпат» зіграла виїзний матч проти «Колоса». Поєдинок завершився перемогою «зелено-білих» з мінімальним рахунком 0:1.

Гра для господарів поля розпочалася невдало: вже на 8-ій хвилині пряму червону картку отримав голкіпер «Колоса» Антон Котовий. Карпатівці заробили право на стандарт з лінії штрафного майданчика, однак Оресту Панчишину не вдалось відкрити рахунок. Наступний момент також виник біля воріт ковалівців, але удару Вадима Гудзінського забракло влучності – вище воріт. Наш суперник відповів виходом віч-на-віч від Станіслава Мораренка, однак кіпер «зелено-білих» вчасно вийшов з воріт та ліквідував загрозу. «Леви» зуміли втілити свою перевагу в забитий м’яч: Василь Руніч обіграв двох захисників та не залишив жодних шансів воротарю господарів – 0:1.

По перерві темп гри заспокоївся та команди демонстрували більше боротьби у центрі поля та лише подекуди створювали напівмоменти. Хорошу нагоду не реалізували львів’яни: вони заробили право на штрафний удар, який виконував Володимир Рудюк, але м’яч після його пострілу влучив у стінку. Господарі мали шанси для того, щоб зрівняти рахунок, однак захист «Карпат» діяв ідеально та руйнував усі намагання ковалівців.