Володимир Маханьков: «Робитиму все можливе, щоб залишитись у «Карпатах» надовго та допомогти команді»

Коментар новоспеченого гравця львівських «Карпат», 22-річного голкіпера Володимира Маханькова.

«Дуже задоволений, що підписав контракт із «Карпатами». Перейшов до відомого клубу в Україні, команди з гучним іменем та історією. Буду працювати для того, щоб допомогти «левам» залишитись в УПЛ. З багатьма хлопцями знайомий ще за виступами у молодіжних збірних. З Єгором Назариною разом виросли в Академії київського «Динамо», Олексія Хахльова також добре знаю».

«Фізично почуваюся добре, адже провів вже тиждень з командою, а до цього працював самостійно. Давно не грав, але сподіваюсь, що скоро це виправлю. Футболісти прийняли мене дуже привітно, щасливий, що опинився у Львові. Залишається наполегливо працювати, щоб досягти поставлених цілей до кінця сезону. Колектив дуже дружній, молоді хлопці, усі один одного щиро підтримують. Приємно вразив тренерський штаб, незважаючи на останні невдачі, кожного дня команда працює для того, щоб виправити ситуацію, нас дійсно об’єднує спільна ідея».

«Мав розмову із головним тренером «Карпат» Романом Санжаром, він побажав мені успіхів. Буду робити від себе все можливе для того, щоб залишитись у «Карпатах» надовго та допомогти команді».

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»