Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Артем Козак: «Особиста гігієна та спорт допоможуть у боротьбі проти коронавірусу»

Артем Козак: «Особиста гігієна та спорт допоможуть у боротьбі проти коронавірусу»

Коментар півзахисника львівських «Карпат» Артема Козака. 

«Жодних проблем зі здоров'ям у мене немає – все в порядку. Наразі перебуваю у Ковелі, вдома, з близькими. Дотримуюсь режиму та тренуюся двічі на день. Всі футболісти «Карпат» отримали програму від тренерського штабу, яка включає в себе певний цикл вправ – це і є основне тренування. Інші фізичні навантаження роблю для себе за індивідуальною програмою».

«Також намагаюсь дотримуватись усіх правил карантину та перебувати вдома. За сприятливої погоди у вільний час прогулююсь біля річки та в парках. На Волині багато лісів, дуже гарна природа та й людей набагато менше, аніж у Львові».

«Із карпатівцями переписуємось у командному чаті у соціальних мережах. Обговорюємо ситуацію, ділимось новинами. Дуже сумно без футболу і команди, тому зараз як ніколи важлива індивідуальна робота, адже за таких обставин вона виходить на перший план».

«Зараз важка ситуація для багатьох країн та для українців у тому числі. У мене є рідні за кордоном, спілкуюсь з ними щодня і сподіваюсь, що цей вірус вдасться швидко подолати. Потрібно перетерпіти та бути обережними. Усі мають розуміти, наскільки це важливо. Вважаю, що особиста гігієна та спорт допоможуть у боротьбі проти коронавірусу».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

25 Березня 2020

Схожі новини
Спонсори