fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

«Карпати» – «Діназ» – 0:3 (ВІДЕО)

Друга ліга, група «А» 2020/2021. 10 тур

6 листопада. Початок – 14:00. Львів. Стадіон «Україна»

Арбітр – Сергій Подригуля (Луцьк)

Асистенти арбітра: Богдан Морозюк (Івано-Франківськ) та Володимир Бамбурак (Чернівці)
Четвертий арбітр – Софія Причина (Львів)
Спостерігач арбітражу – Ромео Буковецький (Закарпатська область)

«КАРПАТИ»: Сасс, Слива, Мудрик, Калинчук, Савчук (Даніловський, 88), Панчишин (Степанчук, 74), Гудзінський, Підгурський, Лісовик (Сущак, 62), Береза (Стень, 46), Раделицький.
Запасні: Горох, Шостак, Іванюк.
Головний тренер – Любомир Вовчук.

«ДІНАЗ»: Крупниченко, Банасевич, Помазан, Дмитренко, Гарбар, Чепурненко, Бриженко, Бафталовський (Добровольський, 46), Брижчук, Кірієнко, Бовтрук (Петренко, 74).
Запасні: Крикнін, Ізотов, Волошин, Марченко, Крохмаль, Капаністий.
Головний тренер – Володимир Бондаренко.

Голи: Бовтрук, 19, Чепурненко, 69, Кірієнко, 79

Попередження: Савчук, 68, Підгурський, 84 – Банасевич, 55, Бовтрук, 57, Кірієнко, 58

Вилучення: Підгурський, 86 (друге попередження)

У порівнянні з попереднім матчем проти «Волині-2» Любомир Вовчук провів лише одну зміну. Владислав Мудрик відбув дискваліфікацію і повернувся до основи, а Роман Даніловський розпочав матч з лави запасних. Склад гостей виявився загалом прогнозованим, за виключенням ротації голкіперів. Замість основного воротаря Івана Крикніна вийшов Олексій Крупниченко.

Одна з перших атак гостей завершилася небезпечним ударом впритул Артема Бафталовського, з яким впорався Назар-Стефан Сасс. Однак незабаром вишгородці відкрили рахунок. Олексій Бриженко з глибини відпасував на Вадима Бовтрука, який відправив м’яч у кут воріт Сасса. Випади «Карпат» не були такими небезпечними, та активні дії Юрія Раделицького не дозволяли розслабитися обороні «червоно-чорних». Чи не єдиний момент у першому таймі виник саме після його удару головою. Також шанс розігнати непогану атаку мав Олег Береза, проте невдало пробив по воротах. «Діназ», у свою чергу, втратив кілька хороших нагод збільшити перевагу, але безпомилково діяв воротар «Карпат».

На старті другого тайму «зелено-білі» додали в активності і могли зрівнювати рахунок. Сергій Стень опинився на ударній позиції, але відправити м’яч у сітку не зумів – кіпер виграв ближній бій. Зате збільшити перевагу вдалося «Діназу» – Євген Чепурненко ідеально виконав штрафний удар. А наприкінці зустрічі Ігор Кірієнко відгукнувся на передачу з лівого флангу і встановив остаточний результат.