Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

BETWINNER – титульний спонсор «Карпат»!

BETWINNER – титульний спонсор «Карпат»!

Львівські «Карпати» підписали угоду про співпрацю з компанією BETWINNER. Це молодий, але вже відомий міжнародний бренд, який в Латинській Америці, наприклад, представляє Роберто Карлос. «Карпати» стали першим клубом, з яким компанія BETWINNER почала співпрацю в Україні.

«Ми раді, що навіть посеред сезону змогли знайти ще одного партнера, який повірив у наш проект. І нам дуже приємно, що це такий серйозний партнер, - говорить директор з розвитку «Карпат» Сергій Болотніков. – Цікава деталь: ми довго вели перемовини з BETWINNER, але компанія чекала, коли врегулюються усі питання в українському законодавстві і вдасться отримати повноцінну ліцензію. Такий підхід до справи нам дуже імпонує. Переконані, що ця співпраця стане довготривалою і принесе користь усім сторонам. Закликаємо вболівальників «Карпат» підтримувати нашого нового партнера, який підтримує клуб!»

«Для мене велике задоволення і величезна честь налагодити партнерство з ФК «Карпати» Львів – це один з найвідоміших клубів України, у якого великі традиції. Це дуже добре відображає силу футболу, який виходить з-за меж столиці країни, - прокоментував початок співпраці PR-директор BETWINNER Жоао Ваз. - Ми обрали «Карпати», тому що бачили відповідальний і серйозний підхід, з яким його рада директорів керує клубом, і плани повернутися в українську прем'єр-лігу. Ми бажаємо «Карпатам» вдалого року і сподіваємося, що це буде тільки початок довгого успішного партнерства і ми разом підемо вперед до нових перемог!»

Участь у презентації спонсора взяли футболісти Владислав Мудрик, Енете Жозеф, та гравчиня жіночої команди «Карпат» Стефанія Матвіїшин

12 Листопада 2020

Схожі новини
Спонсори