Share this post

Меморіал Юста. «Карпати» – «Скала» – 0:3

Футболісти «Карпат» на стадіоні клубної Академії в 1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста з рахунком 0:3 поступилися стрийській «Скалі 1911» і завершили виступи на турнірі. У цій грі за «Карпати», які напередодні провели матч у Другій лізі, виступали молоді вихованці Академії, яких тренують Віталій Лобасюк та Ярослав Дмитрасевич.

«Карпати»: Шарун (Дубовий, 46), Марченко, Гриньків, Демко, Штифанович, Трофимчук, В. Костюк, Кукуруза, Студінікін, Д. Костюк, Козловський.
Голи: Черепущак, 7, 9, 40.
На 9-й хв. Черепущак не реалізував пенальті (воротар).

Стрияни, яких очолює колишній півзахисник «Карпат» Анатолій Петрик, з перших хвилин домінували на полі. Героєм матчу став Юрій Черепущак, який свого часу забивав за молодіжний склад «Карпат».

У другому таймі перевагою вже володіли господарі поля. На побачення з воротарем виходили Микола Марченко та Вадим Кукуруза, але не зуміли вразити ворота стрийської команди і внести інтригу у матч. За словами старшого тренера УФК «Карпати-U17» Віталія Лобасюка, вирішальними стали перші хвилини гри, коли юні карпатівці не зуміли стримати пресинг значно старших за віком суперників.