Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Старі граблі нагадали про себе: «Карпати-2» – ФК «Рава»– 0:2

«Карпати-2» (Львів) – ФК «Рава» (Рава-Руська) – 0:2 (0:1).

24 травня. Дубляни. Стадіон ЛДАУ. Глядачі: 300. Температура: 13. Делегат ФФУ: В. Сушко (Калуш). Арбітри: Є. Арановський (Київ), О. Мартищенко (Ірпінь), В. Пилипенко (Фастів). Резервний арбітр - Р. Кусень (Львів).

«Карпати-2»: Шевчук, Химич (Гурський, 88), Квасюк (к.), Процик, Даньків, Женюх, Бідловський (Яворський, 53), Голодюк, Щеглюк (Тимчишин, 65), Фурта (Опришко, 58), Мельник. Запасні: Когут, Куцяба. Тренер – Вадим Белоцерковський.

ФК «Рава»: Литвин, Галун (Пакаш, 87), Павлюх, Дикий, Огаль (Федишин, 70), Писько (Карковський, 79), Уштан (к.), Костик (Порох, 81), Фамуляк (Баглай, 68), Рибак (Шалата, 71), Габ’ян. Запасний: Доліновський. Тренер – Андрій Покладок.

Голи: Писько 42, Рибак 55.

Попередження: Голодюк 31, Щеглюк 56 - Галун 21, Огаль 21, Дикий 76, Костик 79, Порох 89.

Велике сподівання було на те, що молоді карпатівці врешті зламають прикру традицію і таки переможуть футболістів з Рави-Руської. Але вкотре не судилося. Равчани надто “биті”, щоб попадатися на гачок контратак, який їм постійно закидали “Карпати-2”. Тому діяли гості виважено і спокійно, очікуючи свого шансу. Львівські гравці, що не мають наразі великого досвіду, надто багато зусиль витрачали на біганину. Проте на вістрі атаки карпатівські форварди так нічого і не створили, а команда у підсумку “стала на старі граблі”.

Перший м’яч влетів у ворота після штрафного удару у виконанні Богдана Костика. Шкіряна куля, описавши дугу над головами гравців, що зібралися у карному майданчику, сама летіла у дальній кут воріт Шевчука. Останній у “черзі” Ярослав Писько ще встиг головою підправити “снаряд” і записав гол до свого активу.

Другий гол - і друга помилка львів’ян. Карпатівці, порушивши правила у центрі поля, зупинилися, але суддя вказав атакуючій стороні продовжувати атаку (право користі) і Василь Рибак сповна скористався моментом. Шевчук один проти нападника не мав шансів...

Що ж карпатівці? Ні, вони не були хлопчиками для биття. Часто атакували, але створювали мало небезпечних моментів. Ще у першому таймі оборонці ФК “Рава” жорстко у карному майданчику повелися з Іваном Щеглюком, однак свисток арбітра “промовчав”.

А наприкінці зустрічі помилився вже нападник “Карпат-2” Руслан Опришко. У штрафному майданчику отримав вивірену передачу від Андрія Даньківа, тож мав без підготовки завдати удару - м’яч сам просився у ворота! Проте Руслан почав “обробляти” кулю і влучив у сітку воріт, але збоку.

Олександр ПАУК

25 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори