Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Лист меру Львова від ФК 'Карпати'

Міському голові Львова
п. Садовому А.І.

Шановний Андрію Івановичу!

Проаналізувавши Ваші висловлювання у ЗМІ і позицію Львівської міської ради, висловлену під час переговорів з представниками ФК „Карпати”, а також позицію вболівальників команди „Карпати” щодо врегулювання ситуації зі стадіоном „Україна”, футбольний клуб „Карпати” готовий погодитися на умови, запропоновані Вами і розпочати ремонтні роботи на стадіоні „Україна”. У зв’язку з цим ФК „Карпати” пропонує наступну схему взаємостосунків між футбольним клубом та Львівською міською радою у питанні стадіону „Україна” у період до визначення країни-господаря ЧЄ-2012:

1. Стадіон „Україна” залишається власністю Львівської міської ради.

2. ФК „Карпати” та Львівська міська рада підписують довготермінову угоду про план реконструкції та розбудови інфраструктури майнового комплексу стадіону „Україна” згідно Генерального плану забудови території стадіону.

3. ФК „Карпати” бере на себе зобов’язання по забезпеченню догляду за газоном футбольного поля і за майновим комплексом стадіону „Україна” в цілому в рахунок орендної плати.

4. ФК „Карпати” за власний кошт доводить стадіон „Україна” відповідно до вимог Системи атестації футбольних клубів, яку здійснює Федерація футболу України. ФК „Карпати” за власний кошт здійснює наступні роботи:
– встановлює систему відеоспостереження на стадіоні „Україна”;
– встановлює систему підігріву футбольного поля стадіону „Україна”;
– встановлює систему виходів в ігрову зону стадіону „Україна” учасників матчу;
– встановлює систему аварійного прожекторного освітлення на стадіоні „Україна”;

5. Вкладені ФК „Карпати” кошти фіксуються представниками клубу і Львівської міської ради у доларовому еквіваленті за курсом НБУ на момент підписання угоди.

6. Вкладені ФК „Карпати” кошти йдуть в рахунок оплати за комунальні послуги до моменту повного їх списання.7. Ціни на комунальні послуги є фіксованими на момент підписання відповідної угоди між ФК „Карпати” та Львівською міською радою і незмінними впродовж терміну дії угоди.

8. ФК „Карпати” отримує право безкоштовно проводити на стадіоні „Україна” матчі та інші заходи протягом 49 років з правом продовження ще на 49 років.

9. Всі доходи від проведення матчів та інших заходів надходять до бюджету ФК „Карпати”.

10. ФК „Карпати” – єдиний футбольний клуб, який має право на проведення футбольних матчів на полі стадіону „Україна”, а режим експлуатації газону встановлюється клубом згідно прийнятих норм. У разі проведення на стадіоні „Україна” заходів під егідою Львівської міської ради, ФК „Карпати” не чинитиме перешкод за умови попереднього погодження термінів.

Пропонуємо юридичним відділам ФК „Карпати” і Львівської міської ради в п’ятиденний термін підготувати проект довготермінової угоди між сторонами.

Сподіваємося на плідну та довготривалу співпрацю в інтересах львівського футболу та громади міста Львова.


З повагою, Почесний президент ФК „Карпати” Димінський П.П.

В.о. генерального директора ФК „Карпати” Раврик В.М.

(Лист зареєстрований у львівській міській раді 29.05.2006 під реєстраційним номером 2-7185)

30 Травня 2006

Схожі новини
Спонсори