Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

'Карпати' досі чекають на відповідь міськради (оновлено!)

„Ми досі чекаємо на офіційну відповідь Львівської міськради стосовно вирішення питання стадіону „Україна”. Після того, як ми отримаємо відповідь, одразу розпочнемо роботи з підігріву поля”, - повідомив 20 червня на прес-конференції Почесний президент ФК „Карпати»” Петро Димінський.

За словами Петра Димінського, уже зарезервовано кошти для робіт з підігріву, і фактично укладено контракти з фірмами, котрі проводитимуть ці роботи.

Єдине, що залишилося дочекатися, - це відповіді Львівської міськради на лист-пропозицію, надіслану ФК „Карпати” стосовно стадіону „Україна”.

„Якщо відповідного листа підписано не буде, ми, очевидно, на стадіоні нічого робити не будемо. Яка б не була на це реакція”, - заявив Петро Димінський.

Джерело: ЗІК

P.S. Тим часом міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні, 21 червня, у першій половині дня ще не знав чи розглядатиме завтрашня сесія міськради питання щодо механізму компенсації коштів, які клуб витратить на реконструкцію стадіону „Україна””. Про це він повідомив у коментарі Інформаційному центру ФК "Карпати".

Нагадаємо, керівництво ФК «Карпати» кілька тижнів тому надіслало лист на ім’я міського голови з чіткими пропозиціями щодо стадіону «Україна». Також було запропоновано, щоб юристи обох сторін підготували у п’ятиденний термін проект довготермінової угоди. За словами Андрія Садового, економічне управління міської ради мало визначити кошторис ремонтних робіт спортивної споруди й подати на розгляд міських обранців власний висновок. Остаточний порядок денний сесії міськради затверджуватиметься впродовж дня.

21 Червня 2006

Схожі новини
Спонсори