Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Садовий вітає 'Карпати' з виходом до вищої ліги і хоче драйву

Пам’ятні медалі та відзнаки отримали львівські спортивні команди, які за результатами сезону завоювали призові місця. Йдеться про жіночу гандбольну команду “Галичанка”, яка здобула бронзу у першості Україні, ватерпольну команду “Динамо”, яка посіла другу сходинку у чемпіонаті та футбольний клуб “Карпати”, який знову здобув право виступати у вищій футбольній лізі.

Гендиректор ФК “Карпати” Олександр Єфремов звернувся із проханням до міського голови та депутатів, аби 19 липня вшанувати команду урочистостями біля оперного театру. Натомість міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що футбольній команді треба допомогти, “бо це наша гордість”. “Я хочу, щоби завдяки “Карпатам” ми ще раз відчули той драйв, який переживали під час недавніх перемог збірної України”, - зазначив міський голова.

Втім, депутати міської ради так і не змогли визначитися із тим, чи дозволити ФК „Карпати” провести урочисте святкування з нагоди виходу до вищої ліги 19 липня. Після сигнального голосування міські райці вирішили провести переговори з клубом і кінцеве рішення ухвалити на наступній сесії. Згідно з чинною ухвалою ради, на площі біля оперного театру заборонено проводити будь-які масові розважальні акції. Однак попри це керівництво клубу звернулося з проханням до депутатів дати дозвіл на таку акцію.

На початку обговорення міський голова Андрій Садовий зазначив, що це питання делікатне і потрібно все детально обміркувати.
Натомість депутат Юрій Кардашевський закликав депутатів дати довзвіл на святкування, але зобов’язати організаторів, аби вони слідкували за дотриманням правопорядку. Його колега Віра Лясковська булла категорично проти цього, за її словами, такий захід несумісний з оперою і попри те, що вона поважає „Карпати”, святкування краще перенести до Парку культури або ж на стадіон „Україна”.

Ще один депутат Данило Ярема зазначив, що коли раз як виняток дати дозвіл, то потім дуже важко буде відмовити комусь іншому, а депутат Іван Лозинський повідомив, що біля Опери засіяли нову траву до 750-річчя Львова і святкування їй зашкодить. Відтак міський голова запропонував перенести розгляд цього питання на наступну сесію, а за цей час провести перемовини з керівництвом клубу і запропонувати їм інше місце. А якщо вже не вдасться, то таки дати дозвіл на ці урочистості.

Джерело: Львівський портал

06 Липня 2006

Схожі новини
Спонсори