Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Хома з 'Карпатами' в Угорщину не поїхав

Учора львівські "Карпати" вирушили на закордонний збір в Угорщину, де пробудуть до 16 липня. Там команда проведе два контрольні поєдинки з місцевими клубами вищого дивізіону угорської першості.

Вже сьогодні "зелено-білі" зустрінуться з чемпіоном Угорщини "Дебреценом", 15 липня гратимуть матч із командою "Дьосгіор", яка в чемпіонаті Угорщини посіла восьме місце.

У розмові з кореспондентом "Газети" спортивний директор "зелено-білих" Юрій Дячук-Ставицький повідомив, хто поїхав в Угорщину. Це три воротарі - Мартищук, Налєпа та Тлумак, а також польові гравці: Лапко, Федорів, Тимчишин, Іщенко, Распопов, Петрівський, Процик, Шевелюхін, Кобин, Худоб’як, Сучков, Пшеничних, Шмаков, Годвін, Бобильов, Платон, Голбан, Батіста, Фещук. На думку спортивного директора "Карпат", саме цих футболістів у підсумку клуб і заявить для участі у вищій лізі.

Тож, як бачимо, серед новобранців можна виокремити хіба що півзахисника Кобина та центрального захисника Шевелюхіна. Щодо відсутності в цьому переліку новачків із відомими іменами пан Юрій висловився так: "Було вже багато випадків, коли приходили футболісти начебто високого рівня, начебто з іменем, і це тільки вносило дисбаланс у команду. Адже молодим доводиться сидіти на лаві, а якщо навіть вони грають, то не задоволені тим, що отримують меншу платню, ніж футболісти з досвідом. Це не сприяє доброму психологічному стану команди загалом. Ми ж не хочемо робити різниці між хлопцями, тим паче, що й далі йдемо шляхом виховання власних молодих талантів. Зрештою, вважаю перевагою нашої команди те, що вже два-три роки граємо практично одним складом".

Проте Юрій Дячук-Ставицький зазначив, що під час зимової перерви у чемпіонаті, яка буде доволі тривалою, команду доукомплектують.

Утім уже тепер у "Карпатах" міг з’явитися один добре відомий (особливо львівським уболівальникам) футболіст. Спортивний директор "зелено-білих" підтвердив, що Ярослав Хома (а саме про нього йдеться), який колись доволі успішно виступав за "Карпати", дійсно був на оглядинах, однак разом із командою в Угорщину не поїхав, позаяк його подальшої долі ще не відомо.

"Я не можу сказати, що Хома підійшов чи не підійшов нам, просто він мав дуже багато травм, зокрема й операцій. Це віковий футболіст, а в нас команда молода, формуємо її з прицілом на те, щоб через чотири-п’ять років грати в єврокубках. Поговорили з ним, наразі питання ще не вирішено: ми роздумуємо, і він роздумує. Однак я хотів би, щоб Хома ще пограв у нас", - сказав Юрій Дячук-Ставицький.

Та, схоже, його бажання так і залишиться лише бажанням, адже сам футболіст повідомив "Газету", що не виступатиме за "Карпати". "Це швидше моє рішення. У понеділок розмовляв із президентом клубу, ми не змогли домовитися, - розповів Ярослав Хома. - Де продовжу свою кар’єру - наразі ще не знаю. Час покаже".

Джерело: "Львівська газета"

12 Липня 2006

Схожі новини
Спонсори