Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Олександр Єфремов про „золотих” уболівальників та дату створення ВАТу

Двох уболівальників, які негідно себе поводили під час матчу „Карпати” – „Зоря”, буде притягнуто до відповідальності. Камери спостереження, які встановлені на стадіоні, допомогли з’ясувати, хто саме псує репутацію клубу та завдає йому фінансових збитків. Адже за поведінку фанів ПФЛ оштрафувала футбольний клуб на 2 тисячі умовних одиниць. Про це на брифінгу з журналістами повідомив генеральний директор ФК „Карпати” Олександр Єфремов.

Затримані горе-вболівальники змушені будуть сплатити по 5 тисяч гривень кожен. Гендиректор вважає, що варто задуматися, чи потрібні „Карпатам” уболівальники, які постійно „лізуть у кишеню клубу”. Звісно, не в прямому значенні, але ж сплачувати постійні штрафи за фаєри, димові шашки та образливі вигуки фанів клубу важко. Пан Єфремов сподівається, що виховні роботи з фанами проводити не доведеться - вони самі повинні зрозуміти і попросити вибачення. „Я розумію, що фани вважають запалені фаєри найбільшим проявом любові до клубу. Але це – занадто дороге задоволення. Скажімо, найдикішими фанами у світі вважають англійців. Проте на британських стадіонах немає бігових доріжок, сіток, огорож. При великому бажанні фан може потримати за плече гравця. Але фаєрів там немає, шашок на поле не кидають, у дудки не гудять. Там співають, кричать – ось так потрібно підтримувати команду. А у нас, я б сказав, просто „золоті” уболівальники” – зазначив Олександр Єфремов.

Незабаром уболівальники й самі зможуть брати участь у клубних процесах. Мова йде про створення ВАТ „Народна команда ФК „Карпати”. За словами пана Єфремова, уболівальники повинні усвідомити, що купуючи акції товариства, вони не зможуть відразу отримати дивіденди, виплата яких буде можлива у разі ефективної роботи товариства. Проте для власників акцій клуб обіцяє зробити певні пільги, як то: позачергова купівля квитків на важливі матчі „Карпат”, можливість підтримувати команду на виїзних матчах тощо. Щодо самого створення ВАТу, то можна зробити висновок: створення товариства вже давно зрушилося з місця і наближається до фінішної прямої. Звісно, є ще багато невирішених питань. Але щотижня робоча група зустрічається та обговорює питання різного характеру. За словами Олександра Єфремова, вже до 1-го жовтня депутатам міської та обласної ради запропонують усі робочі документи. „З першої сесії, це питання, мабуть, не затвердять. Але на другій, третій, четвертій сесії ми цього таки доб’ємося. До кінця весни наступного року, вважаю, ВАТ буде затверджено офіційно” – сказав генеральний директор „Карпат”.

Інформаційний центр ФК „Карпати”

10 Серпня 2006

Схожі новини
Спонсори