Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Склад «Карпат» на матч проти ФК «Львів». Версія Інформаційного центру

Перше в історії офіційне львівське «дербі» в середу виявить єдину команду столиці Західної України, котра продовжить ходу за престижним національним трофеєм. Звісно, фаворитом у цій парі є «Карпати», оскільки не лише виступають у вищому за класом дивізіоні, але й мають більший досвід у кубкових матчах. Однак цей поєдинок для підопічних Олександра Іщенка буде дуже нелегким, тим паче, що ФК «Львів» виступатиме на газоні стадіону
СКА, який уже встиг стати для нього рідним. «Карпати» ж у цьому матчі будуть номінальними гостями. На цій стадії змагань переможець пари визначається за підсумком одного матчу, тому не варто очікувати, що склад «Карпат» буде експериментальним

У трьох останніх поєдинках чемпіонату основний склад львівських «Карпат» був абсолютно ідентичним, проте у матчі проти ФК «Львів» зміни обов’язково відбудуться. Точно у львівському «дербі» не зіграє центральний захисник «Карпат» Микола Іщенко, котрий, нагадаємо, в поєдинку проти «Ворскли» отримав червону картку, і пропускатиме два матчі через дискваліфікацію. Мабуть, його замінить Олег Тимчишин, котрий в матчі проти полтавчан зайняв позицію лівого захисника, а Сергій Пшеничних змістився в центр.

Не виключено, що у цьому поєдинку Олександр Іщенко не виставить з перших хвилин Євгена Шмакова. Наставник львів’ян за ставлення до тренувань критикував Євгена ще до матчу з «Ворсклою», а після цього поєдинку навряд чи «опорник» команди заслужив позитивних для себе балів. Можливо, на полі з перших хвилин з’явиться Микола Лапко, чиї бійцівські якості у кубковому поєдинку команді не завадять.

Також, на нашу думку, в середу у нападі «Карпат» можемо побачити іншу пару форвардів. Батіста то на поле вийде, а ось Ідахора може замінити хтось із інших нападників. Можливо, це буде Максим Фещук, хоча може вийти на поле й Руслан Платон.

Отож, за версією Інформаційного центру, львівські «Карпати» у поєдинку проти ФК «Львів» вийдуть у такому складі:

Тлумак – Федорів, Пшеничних, Тимчишин, Распопов – Худоб’як, Кобін, Годвін, Лапко – Батіста, Фещук.

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»

19 Вересня 2006

Схожі новини
Спонсори