Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Бендери українського футболу

Новина про те, що українські уболівальники можуть не побачити гру відбіркового турніру Італія - Україна "зірвала" інтернет. Сайт "Чемпіон" також приділив цьому увагу, але як виявилося - це лише "утка", яку запустили люди, які таким чином набивають собі кармани. Розпочнемо з головного. Телетрансляція матчу Італія - Україна вже давненько викуплена в німецької компанії "Спортфайф" партнером Федерації футболу України СП "Україна Футбол Інтернешнл" , де керує такий собі товарищ, назвемо його Л. Із достовірних джерел нам також стала відома і сума, за яку купили права на показ матчу - це 50 000 тисяч євро.
Напевно, що найбільший махінатор всіх часів і народів Остап Бендер, нині б позаздрив тим махінаціям, які проводить пан Л, граючи на нервах українських уболівальників. Утім, продовжимо далі.

Тобто, телетрансляція вже викуплена, а в ЗМІ запускаються "сенсації", що українські телеканали не можуть купити трансляцію гри, мовляв, італійці знахабніли і просять великих грошей. Потім дається коментар вічно-молодого та одвічно всюдисущого пана Савелія з Першого національного, який називає суму в 1.5 млн. євро. Далі це все прокручується з однією метою: привернути до цього увагу спонсорів Федерації Футболу України.

Потім схема така. Товариш Л іде до спонсорів збірної України і ФФУ і каже: український футбол в небезпеці, глядачі можуть не побачити суперматч Італія - Україна. Розжалобивши спосорів та отримавши, наприклад, суму в 300 тисяч у валюті для дерибану, товариш Л звертається до одного з українських телеканалів і каже: я домовився про трансляцію з вас, наприклад 100 тисяч.

Грошима, які залишаються, пан Л ділиться з колегами і товаришем С. У результаті всі задоволені. Уболівальники побачать футбол, телеканал отримав телекартинку "по дешовці", а товариш Л. знову при своєму...

Микита Малинський, www.champion.com.ua

02 Жовтня 2006

Схожі новини
Спонсори