Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Передача «України» в оренду «Карпатам» затягується… через завантаженість управління комунального майна?

«На мою думку, питання передачі в оренду стадіону «Україна» ФК «Карпати» затягується через те, що управління комунального майна Львівської міськради зараз має великий обсяг роботи», – заявив у коментарі Західній інформаційній корпорації директор ЛКП «Спорт-ресурс» Остап Блищак.

За його словами, в управлінні комунального майна не сповна розуміють актуальність цього важливого питання. «Всі зусилля «Спорт-ресурсу» будуть спрямовані на те, аби якомога швидше донести до управління комунального майна важливість цього питання, аби в найкоротші терміни було укладено договір про оренду стадіону ФК «Карпати», – зазначив Остап Блищак.

Довідка ЗІКу.

Виконком Львівської міськради 8 вересня прийняв рішення «Про надання в оренду будівель, споруд майнового комплексу стадіону «Україна» (вул. Липова Алея, 5) ФК «Карпати». Термін оренди розрахований на 364 дні. Згідно з законом «Про місцеве самоврядування» рішення виконкому повинно бути виконано не пізніше як через три місяці. Проте начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич зазначила, що угоду буде укладено максимум за один місяць, незважаючи на те, що начальнику управління комунального майна було надано термін для укладення угоди три місяці.

Якщо ФК «Карпати» не матимуть укладеного договору оренди стадіону, котрий відповідає вимогам ПФЛ та ФФУ, то команду можуть зняти з чемпіонату.

Джерело: Західна Інформаційна Корпорація

12 Жовтня 2006

Схожі новини
Спонсори