Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Склад львівських «Карпат» на матч проти одеського «Чорноморця». Версія Інформаційного центру ФК «Карпати»

Нічия проти найтитулованішого клубу України київського «Динамо» дуже дорого далася львівським «Карпатам». Травму отримав кращий гравець жовтня за версією вболівальників Ігор Худоб’як, «червону» картку – Аляксєй Сучков. А Василь Кобін, сфоливши на Андрію Несмачному, заробив у свій пасив четверту «жовту» картку у цьому чемпіонаті. Усі ці футболісти не зіграють у протистоянні з «моряками». Додамо сюди ще й Володимира Федоріва, котрий так і не встиг відновитися після травми. В результаті картина перед Олександр Іщенком склалася вельми плачевна: поєдинок проти «Чорноморця» пропускатимуть лише флангові гравці, замінити яких буде дуже складно.

Особливо проблемним виглядатиме правий фланг. Якщо місце захисника таки зможе закрити Микола Лапко, то кандидатура правого півзахисника «Карпат» наразі є дуже невизначеною. Ми ж спробуємо спрогнозувати появу на полі з перших хвилин Володимира Бобилєва, котрий хоча і являється футболістом центральної осі, але у минулому сезоні вдало заміняв чи то Худоб’яка, чи то Веприка саме на правій бровці півзахисту. Можливо, Бобилєв буде зміщатися у центр поля, а хтось із форвардів закриватиме його позицію. Лівим півзахисником стане Сергій Пшеничних, котрому доведеться згадувати свої навики гри на цій позиції, оскільки інших варіантів в Олександра Іщенка, мабуть, не залишиться. На місці ж Пшеничних на лівому фланзі захисту зіграє Олег Тимчишин.

Центральну вісь «Карпат» у захисті та півзахисті закриватимуть відповідно Микола Іщенко з Андрієм Распоповим та Самсон Годвін з Євгеном Шмаковим. Допомагатиме у центрі півзахисту відтягнутий форвард Роша Батіста. На вістрі ж діятиме, на нашу думку Максим Фещук

Отож, варіант складу львівських «Карпат» на матч проти одеського «Чорноморця», за версією Інформаційного центру такий:

Тлумак – Лапко, Іщенко, Распопов, Тимчишин – Годвін, Шмаков, Бобилєв, Пшеничних – Батіста, Фещук

Юрій Басенко, Інформаційний центр ФК «Карпати»

18 Листопада 2006

Схожі новини
Спонсори