Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Звернення громадян м. Львова та області, учасників акції протесту «Збережемо «Карпати» для Львова!» до Президента України, голови Верховної Ради та прем'єр-міністра

Президенту України
Ющенку В.А.

Голові Верховної Ради України
Морозу О.О.

Прем’єр-міністру України
Януковичу В.Ф.


З В Е Р Н Е Н Н Я

громадян м. Львова та області, учасників акції протесту «Збережемо «Карпати» для Львова!»


Шановні керівники Української держави!

Ми, багатотисячна громада мешканців Львівщини, змушені звернутися до Вас з проханням терміново втрутитися у ситуацію, яка сьогодні склалася навколо кричущих фактів порушення місцевою владою прав та свобод громадян.

Цілеспрямована політика розвалу спортивної інфраструктури міста та області змусила численних мешканців Львова та області вдатися до акцій протесту проти свавілля чиновників. Щоб привернути увагу міської влади до проблем дитячого та юнацького спорту, були проведені мітинги та розбито наметове містечко перед Львівською міською радою. Учасники акції, переважно молодь, зібрали понад 30 тисяч підписів (!) на підтримку своїх вимог, які були передані міському Голові Львова Андрію Садовому. Усі ці дії були організовані з дотриманням вимог чинного законодавства. Однак, порушуючи конституційне право громадян на вільне волевиявлення, право на свободу слова та зібрань місцева влада прийняла рішення про ліквідацію наметового містечка і в такий спосіб фактично підштовхнула учасників акції до безстрокового голодування. Станом на сьогодні вже двоє голодуючих потрапили до лікарні!

Такі дії влади викликають справедливе обурення мешканців міста та області! Ситуація загострюється складною соціальною та криміногенною обстановкою в регіоні. Просимо Вас терміново вжити заходів спрямованих на відновлення порушених прав та свобод громадян, аби уникнути поглиблення конфлікту, який може перерости у масові акції громадянської непокори!

Оргкомітет акції протесту «Збережемо «Карпати» для Львова!»

20 Листопада 2006

Схожі новини
Спонсори